3414002 Unice Paprika, Chili & Kafein Masaj Balsamı, 500 ml

500 ml. Kod 3414002
Unice Paprika, Chili & Kafein Masaj Jeli vücudun ısıtılarak gevşetilmesine ve sakinleştirilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki kırmızı biber özleri ve kafein ile kas ve adaleleri ısıtarak gevşetilmesine ve sakinleştirilmesine, kaslardaki katılık ve sertlik hissinin azaltılmasına yardım eder.
75.99
115
TL
Ek bilgi
Içerir Aqua (Water), Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Camphor, Menthol, Glycerin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Ethylhexylglycerin, Capsicum Frutescens (Cayenne Pepper) Fruit Extract, Caffeine, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, CI 28440, CI 16255, CI 15985.
Uygulama İstenilen bölgeye nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Günde iki defa kullanılması önerilir.Gözle temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutunuz. Göz çevresi gibi hassas bölgelere ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız. Uygulama sırasında ciltte tahrişe, kaşıntı ve kızarıklığa neden olursa kullanmayı bırakınız.
Değerlendir
Yorum yapmak için önce Giriş yapın ya da kayıt olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER