3726014 UNICE Home Magic Spray Yüzey Temizleyici, 500 ml

500 ml. Kod 3726014
Güclendirilmis formülüyle Unice Magic Spray her türlü yüzeyde temizlik icin uygundur. İceriğinde fosfat olmaması yüzeylere ve sağlıgınıza zarar vermeden kir ve lekelerden kurtulmanızı sağlar. Kumaş, halı, seramik, parke, mobilya, bulaşık ve camaşır makinalarının temizliğinde ideal sonuç verir. En inatçı lekeler ve kirler dahi Unice Magic Spray karş...ısında çaresizdir. Unice Magic Spray bileşimindeki Himalaya tuzu ve diğer dezenfektan özellikteki maddeler sayesinde evinizde kalici hijyen sağlar. Özel formülüyle temizlenmiş yüzeylerin uzun süre kir, toz ve yağ tutmasını engeller. Fosfat içermez.
Daha fazla
54.99
80
TL
Ek bilgi
Uyarilar Tüketicinin Dikkatine: Kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. Orijinal ambalajında saklayın. Ürünü kullandıktan sonra ortamı havalandırınız. Cildi korumak amacıyla ellerin ürünle uzun süre temasından kaçınınız. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Koruyucu eldiven kullanınız ve göz ile temasından sakınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Yutmayınız, yutulması halinde derhal doktora başvurunuz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayınız.
Uygulama Mutfakta, banyoda ve tuvalatte temizlik için; temizlemek istediğiniz yüzeye yeteri kadar Unice Magic Spray püskürtün ve temiz kuru bir bezle siliniz. Kumaşlar ve döşemeli mobilyalar üzerindeki lekeleri çıkarmak için; ürünü püskürtün ve nemlendirilmiş bir bezle silin. Halıları temizlemek için; 5 Litre suya 100 ml ekleyin.
Değerlendir
Yorum yapmak için önce Giriş yapın ya da kayıt olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER