3726013 Unice Home Magic Drop Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici, 1000 ml

1000 ml. Kod 3726013
Güçlü formülü ile çok amaçlı Unice Magic Drop yüzey temizleyici, her yüzeyi etkili bir şekilde temizler. Ahşap, metal, emaye yüzeyleri, duvarlar, halılar, mobilyalar, koltukar ve her türlü yıkanabilir lekeli yüzeylerde kullanılır. Yüzey temizleyici doğal bileşenler içerir. Yüzeylere ve kumaşlara zarar vermeden en zor lekeleri çıkartır. Yüksek konsa...ntredir, bu yüzden çok ekonomiktir. Fosfat içermez.
Daha fazla
73.99
110
TL
Ek bilgi
Uyarilar Tüketicinin Dikkatine: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Temizlenecek yüzeyi yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Cildi korumak amacı ile ellerin ürünle uzun süre temasından kaçınınız. Ambalaj tamamen boşaldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Üretim tarihi ve seri no ambalajın üzerindedir. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayınız.
Uygulama Kullanım Talimatları: Sert yüzeyleri temizlemek için; 2 damla temizleyiciyi 1 litre suyla seyreltin. Giysilerden, kumaşlardan ve halılardan lekeleri çıkarmak için; kirlenmiş alanı ılık suyla nemlendirin ve temizleyiciyi uygulayın. 5 dakika bekleyin, ardından lekeyi nazikçe silin. Gerekirse sui le durulayın. Temizleyicinin kumaş üzerinde kurumusına izin vermeyin! Leke çıkamayabileceği için temizleyiciyi diğer temizleyicilerle kullanmayın. Yıkamak İçin: 1 Litre suya temizleyiciyi ekleyin. Halıları, kanepeleri, koltukları vb. Temizlemek için: 1 Litre suya 50 ml temizleyici ekleyin.
Değerlendir
Yorum yapmak için önce Giriş yapın ya da kayıt olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER