3729008 UNICE Beyazlar Için Sıvı Çamaşır Deterjanı, 1000 ml

1000 ml. Kod 3729008
UNICE Beyazlar Için Sıvı Çamasır Deterjanı etkili leke, kir ve yag sökme özelligine sahiptir. Bilesenindeki özel kimyasallar sayesinde uygulanan çamasır üzerinde tahrip edici yıpratıcı etki göstermez. Yetiskin ve bebek çamasırlarında ki lekeler için özel olarak olusturulmus çevreye duyarlı özel bir formüle sahiptir Beyaz çamasırlarda
etkilidir
.... Makina ve el de yıkamalar için uygundur. Tüm aktif içerikler durulama sırasında akar ve gider.
Daha fazla
73.99
110
TL
Ek bilgi
Içerir 5-15 % Nonionic Surfactant, < 5 % Anionic Surfactant, Sugar tensid, Fragrance, Borax, Soda, Gliserin.
Uyarilar Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliginde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Cildi korumak amacı ile ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız. Ambalaj tamamen bosaldıktan sonra geri dönüsüm islemine gönderiniz. Üretim tarihi ve seri no ambalajın üzerindedir. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danısma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonu veya Acil Saglık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayınız. Ambalaj tamamen bosaldıktan sonra geri dönüsüm islemine gönderiniz.
Uygulama 30–40–60 derecelik sıcaklıklarda kullanılabilir. 4-5 kg lik çamasırlar için. 1–8 alman sertligi (dH) suda - 50 ml (yumusak su). 8–20 alman sertligi (dH) suda - 75 ml (orta su). 20 > alman sertligi (dH) suda –100 ml (sert su) yeterlidir. Makinanın yıkama gözünden veya direk orta gözden kullanılabilir. Elde yıkamalar için 10 litre suya 100 ml UNICE sıvı çamasır deterjanı yeterlidir. Lütfen yıkama programı seçerken giysilerinizin içindeki etikette yer alan kullanım talimatına uyunuz. Narin çamasırlarınızı yıkarken tamburun yarısını geçmeyecek kadar çamasırla doldurunuz. Su ile yıkanabilir ibaresi tasıyan, kuru temizleme gerektirmeyen çamasırlarınız için UNICE sıvı çamasır deterjanı kullanınız.
Değerlendir
Yorum yapmak için önce Giriş yapın ya da kayıt olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER