UNICE
İPTAL İADE KOŞULLARI
UNICE garantisi kapsamında danışmanlarımız satın aldıkları herhangi bir ürünü iade edebilir, hasarlı gelen ürünün değişimini talep edebilirler.
İade ve Değişime konu olan ürünlerinizi siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde “SİPARİŞ İADESİ” Formu ile gönderilmesi gerekmektedir.
Basılı malzeme ve ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemeyecektir.

Başvuru süresi geçen talepler değerlendirmeye alınamayacaktır.

Çeşitli indirim, promosyon, kampanya ve kargonun ücretsiz olacağı belirtilen siparişlerde ürün veya ürünlerin iade edilmesi halinde promosyonlara ve indirimlere konu olan ürünlerin

İadesinin yapılması gerekmektedir. İade Departmanımız, İade edilmeyen ürünün kargo bedeli veya indirim tutarını danışmana yapılacak iade ödemelerinden mahsup etme hakkına sahiptir.

Eksik, fazla ya da yanlış paketlenmiş ürünlerle ilgili taleplerinizi faturanız ile birlikte info@unice.com.tr adresinden bildirebilirsiniz.
Başvurunuz Kalite Kontrol Departmanı tarafından değerlendirmeye alınarak tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

TESLİM ALINMAYAN SİPARİŞLER
Çeşitli sebeplerle teslim alınamayan siparişler kargo şirketi tarafından Lojistik Merkezimize geri dönmektedir. Danışmanlarımızdan gelen talep üzerine tekrar çıkışı yapılacaktır.
Siparişlerin ödeme şekli KAPIDA ÖDEME olsa dahi, kredi kartı ile ödenmesi gerekmektedir.

İade Gönderim
İade etmek istediğiniz ürünleri faturası ve iade gerekçesiyle birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile Lojistik Merkezimize göndermeniz gerekmektedir.

İade Adresi
Kocagöl Balçık Köyü Mevkii 3256. Sokak No:16  41400 Gebze/Kocaeli

İade Ödemesi
Gelen ürün öncelikle Unice tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Sistem üzerinde bir borcunuz var ise borcunuzdan düşülür veya hesabınıza alacak
Bakiyesi olarak yansıtılır. Hesabınıza yansıtılan bu bakiye ile dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Sipariş İptali
Danışmanlarımız verdikleri siparişleri 2 saat içinde Web sayfasından iptal edebilirler. Süresi geçmiş iptal talepleriniz Müşteri Hizmetleri Departmanına bildirilmelidir.