İPTAL İADE KOŞULLARI

Unice garantisi kapsamında nihai tüketiciler satın almış oldukları bir ürünü iade edebilirler.

Ürünlerinizi fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde fatura ile iade edebilirsiniz. Çalışılan kargo firması haricinde gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.
Danışman tarafından girilen siparişlerde promosyon ürün varsa mutlaka iade ürünün yanına eklenmesi gerekmektedir.


İade Koşulları
Şikâyete konu olan ürünler Kalite Kontrol departmanı tarafından incelenmektedir. Üretime dayalı bir hata söz konusu ise iadesi alınmaktadır. Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Basılı malzeme ve başlangıç seti iadesi kabul edilmemektedir.

İade Gönderim
Faturanızla birlikte iade etmek istediğiniz ürünün detaylarını belirterek, ürün ile birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile iade adresimize iletmeniz gerekmektedir.

İade Adresi
Unice Türkiye TLS Regulus Depo Orhanlı Mahallesi Çember Sokak No:20 Tuzla / İSTANBUL

İade Ödemesi
Gelen ürün öncelikle Unice tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Sistem üzerinde bir borcunuz var ise borcunuzdan düşülür veya hesabınıza +bakiye olarak yansıtılır. Hesabınıza yansıtılan bu bakiye ile dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Unice’dan satın alınan ürünlerin farklı bir ürün ile değişimi yapılamamaktadır.

Sipariş İptali
Müşteri hizmetleri departmanımıza bilgilendirme yaparak, siparişin durumuna göre işlem gerçekleştirilmektedir.