UNICE multibrand - Güzellik ve
Sınırsız Kazanç İmkanı Sunar
Sinan Sen

2017 senesinde Sinan Şen tarafından Ukrayna’da kurulan UNICE takip ettiği «Çoklu Marka» stratejisi ile ikinci senesini tamamladığında dev rakiplerini geride bırakarak Ukrayna’da pazar liderliğine yükseldi. Şirket bünyesinde 110 çalışanı bulunan şirket Ukrayna genelinde 40 bölgede seçkin liderleriyle tam hizmet sağlamaktadır. Kasım ayında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan UNICE globalleşme sürecini de başlattı. Şirket ana ilkesi kaliteli ve bol çeşitli kozmetikleri uygun fiyatla tüketiciye ulaştırarak konuşlandığı her ülkede pazar lideri olmaktır.

Gökhan KARA

Akten Kozmetik, 1988 yılında kurulmuş sektörün öncü firmalarından biridir. Doğal sabun, saç bakım ürünleri ve cilt bakım ürünleri üretimi ile kozmetik sektöründeki köklü deneyimini, tüketicilere THALIA NATURAL BEAUTY markası ve «Doğalı Yaşamak Hakkınız» sloganıyla sunmaktadır. Tüm ürünleri piyasadaki ürünlerden farklı olarak doğal hammaddeler ve yağlar ile hazırlanmaktadır. Ürünlerinde kullanılan hammaddelerin bir çoğu kendi laboratuvarından elde edilen bitki özleri ile hiçbir katkı maddesi içermeden üretilmektedir.

Yakup ATICI

Fon Kozmetik 1985 yılında üretim hayatına başlamıştır. Uzmanlığı olan parfüm ve renkli kozmetik alanında Türkiye’nin lider üretici ve ihracatçı firmalarından biridir. Fon Kozmetik Ar-ge, Ür-Ge ve üretim tesislerine sürekli yatırımlar yaparak insan ve çevre sağlığına zararlı olmayan uluslararası standartlara uygun kaliteli ve rekabetçi ürün üretme ilkesinden asla ödün vermemektedir.